Sākums‎ > ‎Dažādi jautājumi‎ > ‎

Kā rīkoties ārstam saņemot attālinātas video konsultācijas pieteikumu ?

Neilgi pirms ieplānotas attālinātas konsultācijas ārsts var apskatīt virtuālajā kabinetā, vai pacients nav iesūtījis kādus dokumentus, attēlus vai ziņojumus. 

10 minūtes pirms ieplānotas video konsultācijas, sistēma automātiski izveidos video kabinetu un nosūtīs e-pasta paziņojumu ārstam un pacientam ar saiti uz video kabinetu.

Sākoties video konsultācijai atvērās iespēja sarakstīties ar pacientu arī tiešsaistē. 

Video konsultācijas logā ir iespējams atslēgt/ieslēgt video, mikrofonu un paslēpt/rādīt tiešsaistes saraksti. 
Konsultācijas atlikušo laiku ir iespējams apskatīt ekrānā apakšā. 


Beidzoties konsultācijas laikam izlec informācijas logs ar jautājumu vai konsultācija ir pabeigta. Nospiežot pogu "Jā" konsultācija tiek pārtraukta. 

Ārsta konsultāciju vietnē ir iespējams apskatīt konsultācijas nākotnē sadaļā "Nākamas konsultācijas", konsultācijas pagātnē "Arhīvs", informāciju par vietnes lietošanu "Kā lietot" un pāriet uz piearsta.lv portālu. 

Sadaļā "Arhīvs" ir iespējams apskatīt paveiktas konsultācijas. 

Uzspiežot uz noteiktas konsultācijas ieraksta ir iespējams saglabāt konsultācijas datus, 

izveidojas ZIP arhīvs ar vispārējo informāciju par konsultāciju, konsultācijas laikā pievienotiem dokumentiem, rekomendācijām un tiešsaistēs sarakstes ziņojumiem. 
Arhīvu būs iespējams saglabāt ārsta datorā ! jo informācija attālināto konsultāciju platformā glabāsies tikai dažas dienas !


Augšējā labajā stūrī uzspiežot uz ārsta Vārda, Uzvārda ir iespējams apskatīt ārsta profila datus, mainīt paroli vai iziet no profila.

Comments