- Iestādei ar vairākām filiālēm

Ārsta vizītkartes veidošana notiek sadaļā Sistēmas konfigurācija -> Sistēmas lietotāji -> Aktīvo lietotāju saraksts.

Klikšķinot uz konkrēta ārsta-lietotāja ieraksta, atveras forma, kurā var labot SmartMedical sistēmas lietotāja datus. 
Lai ārsta vizītkarte tiktu publicēta portālā Piearsta.lv un būtu sasaistīta ar vairākām iestādes filiālēm, lietotāja profila sadaļā "Privilēģijas" ar ķeksīti ir jāatzīmē:
  • izvēles rūtiņa "lietotājs redzams e-Pierakstu sistēmā";
  • nepieciešamās filiāles izvēles rūtiņa ailē "Redzams e-Pierakstos". 
Pēc noklusējuma izvēles rūtiņas nav ieķeksētas, un ārsta vizītkarte portālā nav publicēta. 

Veiktās izmaiņas saglabā, klikšķinot pogu "Saglabāt"Ja pēc kāda laika kādā no filiālēm nav nepieciešams attēlot ārsta vizītkarti portālā Piearsta.lv, tad ailē "Redzams e-Pierakstosattiecīgo izvēles rūtiņu neieķeksē. 

Nākamajā solī aizpilda "e-pierakstu šablona" lapiņā attēlotās lapiņas. Lapiņā "Pamata iestatījumi" ieraksta sekojošu informāciju par ārstu:
  • vārdu, uzvārdu,
  • tālruni - ja ir vēlme attēlot tieši ārsta tālruni,
  • lai labāk organizētu pierakstus, rekomendējam noteikt pierakstu laika ierobežojumus katra ārsta darba kalendārā:
    • cik stundu laikā pirms pieņemšanas aizliegts veikt e-pierakstu pie šī ārsta  
    • cik dienas uz priekšu, skaitot no šodienas (ierobežojums pēc noklusējuma - 90 dienas), iespējams izveidot e-pierakstu pie ārsta,
  • nelielu informatīvs teksts par ārstu un viņa pieredzi, darbības jomu.

Klikšķina pogu "Saglabāt", lai saglabātu ievadīto informāciju. 

Lapiņā "Pakalpojumi" obligāti jāatzīmē e-pierakstiem pieejamie pakalpojumi un jānorāda konsultācijas ilgums (ja tas nesakrīt ar noklusēti iestatītajām 15 minūtēm). Ja izmantojot e-pierakstus, pie ārsta var pierakstīties uz vairākiem pakalpojumiem, tad katram pakalpojumam norāda attiecīgo pieņemšanas ilgumu.
Ja pakalpojumi Piearsta.lv  un manipulāciju iestatījumi sadaļā Datu apmaiņa -> e-Pieraksti -> Iestatījumi -> Manipulāciju iestatījumi pareizi sasaistīti , tad lapiņā "Pakalpojumipakalpojuma ierakstā tiks attēlots tā kods un grupas nosaukums:

Klikšķina pogu "Saglabāt", lai saglabātu ievadīto informāciju. 

E-Pierakstu šablona lapiņā "Specialitāte" obligāti jānorāda ārsta specialitātes kods. Tas  pacientam būtiski atvieglos ārsta meklēšanu un nodrošinās, ka iestādes ārsts tiks attēlots sarakstā, ja pacienta izvēlas meklēt ārstu pēc specialitātes. Ja ārstam ir vairākas specialitātes, tad klikšķinot pogu "Pievienot specialitāti", tiek pievienota papildus rinda, kur norāda citas specialitātes kodu:
Klikšķina pogu "Saglabāt", lai saglabātu ievadīto informāciju. 

Ārsta vizītkartei var pievienot fotogrāfiju lapiņā "Foto". klikšķina pogu "Izvēlēties failu", atveras logs failu sistēmas pārlūkošanai, kurā var izvēlēties datni no Jūsu failsistēmas. Ieteicamie attēla izmēri: platums 260px un augstums 286px, bet iespējams pievienot arī cita izmēra attēlu. Klikšķina uz datnes nosaukuma un klikšķina pogu "Open" vai veic faila izvēli ar peles dubultklikšķi
Klikšķina pogu "Saglabāt", lai saglabātu ievadīto informāciju. 

Lai iestāde sasaistītu ārsta vizītkarti ar dažādām filiālēm un atkārtoti nepildītu vienu un to pašu informāciju ārsta profilam vairākas reizes, lapiņā Sistēmas lietotāja labošana/izveide -> e-Pieraksti (filiāles) jāatzīmē ar ķeksīšiem filiāles, uz kurām kopēt ārsta pamatvizītkarti no e-Pierakstu šablona uz katras izvēlētās filiāles šablonu. Pēc tam klikšķina pogu "Kopēt šablona pamatinformāciju".

Ja tomēr nepieciešams rediģēt ārsta vizītkartes informāciju kādā no filiālēm, tad klikšķinot uz filiāles ieraksta, atvērsies ārsta vizītkarte tieši šai filiālei ar iespēju veikt nepieciešamas izmaiņas visās četrās šablona lapiņās: "Pamata iestatījumi", "Pakalpojumi", "Specialitātes" un "Foto". Izmaiņas saglabā. Konkrētajā filiālē veidotajam šablonam ir prioritāte ārsta vizītkartes attēlojumam konkrētajā filiālē. Ja līdzīgas izmaiņas jāveic ārsta katras filiāles šablonā, tad vispirms ievada un saglabā izmaiņas lapiņā "e-Pieraksti (šablons)" un pēc tam lapiņā "e-Pieraksti (filiāles)" atzīmē filiāles un klikšķina pogu "Kopēt šablona pamatinformāciju". 
Ja nav nepieciešamības papildināt vizītkartes informāciju filiālēs, tad ārsta vizītkarte portālā Piearsta.lv tiks attēlota vairākās iestādes filiālēs, kas ieķeksētas lietotāja "Privilēģiju" lapiņā.
Nākamais solis - ārsta darba kalendāra publicēšana katrā iestādes filiālē.
Comments