- Iestādei bez filiālēm

Ārsta vizītkartes veidošana portālam Piearsta.lv notiek sadaļā Sistēmas konfigurācija -> Sistēmas lietotāji -> Lietotāju saraksts.
Spiežot uz konkrētu ārstu-lietotāju, atvērsies logs, kurā var labot SmartMedical lietotāja datus. Lai ārsta vizītkarte tiktu publicēta portālā Piearsta.lv lietotāja profila sadaļā "Privilēģijas" ar ķeksīti ir jāatzīmē  aile "lietotājs redzams e-Pierakstu sistēmā". Pēc noklusējuma aile ir tukša un ārsta vizītkarte nav publicēta portālā vispār. 
Ieviestas izmaiņas ir jāsaglabā, spiežot pogu "Saglabāt". Gadījumā, ja pēc kāda laika ir nepieciešamība nerādīt ārsta vizītkarti portālā, tad aile "lietotājs redzams e-Pierakstu sistēmā" ir jāatstāj tukša.

Nākamajā solī ir jāaizpilda Piearsta.lv ārsta vizītkartes forma pēdējā no piedāvātām sadaļām - e-Pierakstu šablons. Pamata iestatījumos tiek ierakstīta informācija par ārstu:
  • vārds, uzvārds
  • tālrunis gadījumā, ja ir vēlme publicēt tiešo ārsta tālruni
  • lai organizētu pierakstu kārtību, ieteicam obligāti noteikt pierakstu laika ierobežojumus tieši šī ārsta darba kalendārā:
    • cik stundu laikā pirms pieņemšanas aizliegts veikt e-pierakstu pie ārsta  
    • cik dienu laikā uz priekšu var veikt e-pierakstu pie ārsta, skaitot no šodienas (ierobežojums pēc noklusējuma - 90 dienas)
  • neliels informatīvs teksts par pašu ārstu un viņa pieredzi
Lai saglabātu ievadīto informāciju, jāspiež poga "Saglabāt".

e-Pierakstu šablona apakšsadaļā "Pakalpojumi" obligāti ir jāatzīmē piedāvātais e-pierakstiem pakalpojums un jānorāda konsultācijas ilgums, ja tas atšķiras no iestatītām pēc noklusējuma 15 minūtēm. Ja ārsts piedāvā e-pierakstiem vairākus pakalpojumus, tad ir jāatzīmē vairāki pakalpojumi ar ķeksīti un pretī katram pakalpojumam ir jānorāda attiecīgais pieņemšanas ilgums.
Ja iepriekš bija pareizi sasaistīti Piearsta.lv pakalpojumi un manipulāciju iestatījumi sadaļā Datu apmaiņa -> e-Pieraksti -> Iestatījumi -> Manipulāciju iestatījumi, tad esošajā logā Piearsta.lv pakalpojumam pretī radīsies arī SmartMedical manipulācijas kods un nosaukums.
Lai saglabātu ievadīto informāciju, jāspiež poga "Saglabāt".

e-Pierakstu šablona apakšsadaļā "Specialitāte" obligāti ir jānorāda ārsta specialitātes kods. Tas būtiski atvieglos pacientam ārsta meklēšanu un nodrošinās iestādi ar pārliecību, ka iestādes ārsts tiks attēlots meklējamo ārstu sarakstā, ja pacienta izvēlētais meklēšanas parametrs būs ārsta specialitāte. Ja ārstam ir vairākas specialitātes, tad spiežot pogu "Pievienot specialitāti" tiks pievienota papildus aile, kur jānorāda otrās specialitātes kods.
 Lai saglabātu ievadīto informāciju, jāspiež poga "Saglabāt".

Ārsta vizītkartei var pievienot fotogrāfiju e-Pierakstu šablona apakšsadaļā "Foto". Spiežot pogu "Izvēlēties failu", atvērsies Explorer logs, kurā var izvēlēties fotogrāfiju no jūsu datora. Ieteicami attēla izmēri: platums 260px x augstums 286px. Pēc fotogrāfijas ielādēšanas ievadīto informāciju saglabāt ar pogu "Saglabāt lietotāja datus". 

Ārsta vizītkarte ir publicēta portālā Piearsta.lv. Nākamais solis - ārsta darba kalendāra publicēšana.

VIDEO instrukcija ārsta profila publicēšanai portālā Piearsta.lv
Comments