Kā izrakstīt e-Darbnespējas lapu - turpinājumu, izmantojot iegūto informāciju no e-Veselības sistēmas par e-DNL?

e-DNL, citā iestādē izsniegtas e darbnespējas lapas turpinājumsPirms aizpildīt B lapas vai A lapas formu, spiežam pogu "Ievadīt ārējo DNL lapu", kas ir pieejama gan A, gan B lapas formā.
Pēc pogas nospiešanas atvērsies ārējās DNL lapas aizpildīšanas formā. Pretī laukam "e-Veselības Nr." ir simbols , spiežot kuru SmartMedical sistēma pieprasa e-Darbnespejas lapu sarakstu jau norādītam pacientam no e-Veselības sistēmas.
Atvērsies logs ar jūsu pieprasījumu. 
Kad e-Veselība sniegs atbildi SmartMedical sistēmai, jūsu logā parādīsies rezultāts. Ja pacientam tika reģistrētas e-Darbnespējas lapas e-Veselības sistēmā, tad Jūs redzēsiet sarakstu ar tām. Pieprasītajā sarakstā ar saņemtām e-Darbnespējas lapām no e-Veselības sistēmām, tiek izvēlēta rindiņa ar lapas aprakstu.
Spiežot uz tas, šī informācija automātiski nokļūt iepriekš atvērtajā ārējas lapas formā.

Saglabājot šo ārēji izrakstīto lapu (informācija iegūta no e-Veselības sistēmas), var izrakstīt šai lapai - turpinājumu, kā parasti uz ārēji izrakstītas lapas pamata.
No ārēji izrakstītas lapas sistēma automātiski ierakstīs pirmo darbnespējas dienu, slimības perioda sākuma datumu, pārējo informāciju ir jāievada saskaņā ar pacienta apskates rezultātiem.
Comments