2.2. Atvērtas A lapas papildināšana

E-darbnespējas lapas papildināšanaLai papildinātu atvērtu A lapu, sadaļas "Darbnespējas lapas A" sarakstā, izvēlas A lapu, kuru vēlas papildināt. 

Klikšķinot uz izvēlētās darbnespējas lapas ieraksta, atveras logs ar darbnespējas lapas informāciju. 
Darbnespējas lapu var papildināt, piemēram, ar jaunu darbnespējas periodu, atzīmēm par režīma pārkapāšanu un citām piezīmēm. 
Lai papildinātu darbnespējas periodu, klikšķina plusiņa ikonu pretī esošajam darbnespējas periodam. Tiek attēloti lauki vēl viena perioda norādīšanai. "Datums NO" tiek aizpildīts automātiski. Ja norāda dienu skaitu, sistēma aprēķina un automātiski aizpilda lauku "Datums LĪDZ"
Ja jaunajā periodā ir kļūda, klikšķinot ikonu  , tikko pievienotā rinda ar kļūdainajiem datiem tiek dzēsta, bet iespējams pievienot citu ar jauniem datumiem.

Lai pievienotu diagnozi, klikšķina ikonu, atveras logs ar meklēšanas lauku, kurā ievada diagnozes kodu vai diagnozes nosaukuma fragmentu. Klikšķinot ENTER taustiņu uz klaviatūras, sistēma attēlo meklēšanas rezultātus:
 Izvēlas meklēto diagnozi. Klikšķinot uz tās, lauks "Diagnoze" tiek aizpildīts ar nepieciešamo informāciju:
Lai pievienotu vēl vienu diagnozi, klikšķina pogu
 un atkārto iepriekšminētās darbības:
Klikšķinot ikonu, diagnozi dzēš. 
Pēc līdzīga principa kā pievienojot diagnozes, var papildināt režīma pārkāpšanas informāciju. 

Klikšķinot kalendāra ikonu, atveras kalendārs, kur ar kursoru izvēlas konkrētu datumu. Klikšķinot ikonu vēlreiz, kalendārs tiek savērsts.
Kad visi papildinājumi ir ievadīti, klikšķina pogu "Saglabāt". Papildināta darbnespējas lapa tiek saglabāta SmartMedical sistēmā un izmaiņas nosūtītas uz e-Veselības sistēmu. Ja darbnespējas lapas statuss DNL lapu sarakstā ir nomainījies uz, tas nozīmē, ka darbnespējas lapas papildinājumi tikuši reģistrēti arī e-Veselības sistēmā.
Comments