3.2. Atvērtās B lapas papildināšana

E-darbnespējas lapas slēgšanaLai papildinātu atvērtu B lapu, sadaļā "Darbnespējas lapas B",  lapu sarakstā, izvēlas atvērtu B lapu, kuru vēlamies papildināt. 
Klikšķinot uz izvēlētās darbnespējas lapas B ieraksta, atveras logs ar darbnespējas lapas informāciju. Darbnespējas lapu var papildināt, piemēram, ar jaunu darbnespējas periodu, atzīmēm par režīma pārkapāšanu un citām piezīmēm. 
Lai papildinātu darbnespējas periodu, klikšķina plusiņa ikonu pretī esošajam darbnespējas periodam, parādās iespēja norādīt vēl vienu periodu. "Datums NO" tiek aizpildīts automātiski. Jūs varat norādīt dienu skaitu, un sistēma aprēķinās un automātiski aizpildīs lauku "Datums LĪDZ"

Ja periods norādīts kļūdaini, klikšķina ikonu, lai kļūdaino rindu dzēstu.

Lai pievienotu diagnozi, klikšķina ikonu, atveras logs ar meklēšanas lauku, kurā jāievada diagnozes kods vai vārds (vārda daļa) no diagnozes nosaukuma. Klikšķinot klaviatūras taustiņu ENTER, sistēma attēlo meklēšanas rezultātus:
 Izvēlas meklēto diagnozi, klikšķinot uz tās ieraksta - darbnespējas lapas formas lauks "Diagnoze" tiek aizpildīts ar nepieciešamo informāciju:
Lai pievienotu vēl vienu diagnozi, klikšķina  ikonu un aizpilda līdzīgā veidā (kā bija aprakstīts augstāk):
Klikšķinot ikonu, diagnozi var dzēst. Pēc līdzīga principa var papildināt informāciju par režīma pārkāpšanu. 

Klikšķinot ikonu,  atveras kalendārs, kur ar kursoru var izvēlēties konkrētu datumu. Klikšķinot vēlreiz kalendāra ikonu, kalendārs tiek aizvērts.

Ja darbnespēja pacientam turpinās ilgāk par 26 nedēļām, tad ārsts nosūta personu uz VDEĀVK (Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisiju). Tas atzinumu var ierakstīt formas apakšdaļā:
Kad visi papildinājumi ir norādīti, klikšķina pogu "Saglabāt". Papildinātā darbnespējas lapa tiek saglabāta SmartMedical sistēmā un izmaiņas nosūtītas uz e-Veselības sistēmu. Kad darbnespējas lapas statuss DNL lapu sarakstā nomainījies uz, tas nozīmē kā darbnespējas lapas papildinājumi  ir reģistrēti arī e-Veselības sistēmā.
Comments