3.6. B lapa - Turpinājums no sadaļas "Darbnespējas epizodes"

Lai izrakstītu darbnespējas lapu B - turpinājumu no sadaļas "Darbnespējas epizodes", izvēlēsimies epizodi no saraksta:

Atveram epizodi un spiežam pogu "Pievienot B lapu":
Sistēma atver jaunu darbnespējas lapas formu, kurā var izvēlēties darbnespējas lapas tipu - "Turpinājums /iepriekšējas lapas numurs/ (iepriekšējas lapas darbnespējas periods)" laukā "DNL lapas tips". Jaunā lapa tiks sasaistīta ar norādīto iepriekšējo lapu. Izvēloties lapas tipu "Turpinājums", automātiski tiek aizpildīts darbnespējas perioda sākums. 
Pēc formas aizpildīšanas saglabājam darbnespējas lapu, spiežot pogu "Saglabāt".
Spiežot pogu "Saglabāt" - lapa statusā "Atvērta" tiek saglabāta SmartMedical sistēmā un tiek nosūtīta reģistrācijai e-Veselības sistēmā. Logā augšdaļā parādīsies paziņojums ka Jūsu izveidota darbnespējas lapa A - turpinājums gaida nosūtīšanu uz e-Veselības sistēmu.

Aizverot formas logu, darbnespējas lapu sarakstā var redzēt jaunu rindu ar informāciju par atvērtu darbnespējas lapu un attiecīgu statusu e-Veselības sistēmā .
Ja mēs atvērsim darbnespējas lapu ar dzelteno zīmi, tad formas logā ieraudzīsim šādu paziņojumu:
Kad SmartMedical sistēma saņems atbildi no e-Veselības sistēmas, tad e-Veselības statuss sarakstā un paziņojums darbnespējas lapas formā arī automātiski mainīsies. Piemērā darbnespējas lapa tika piereģistrēta un statuss e-Veselības sistēmā ir, kā arī tiek piešķirts e-Veselības numurs.
Atverot epizodi, var redzēt arī sasaistītas darbnespējas lapas:
Comments