B darbnespējas lapas izveide par slima bērna kopšanu

E-darbnespējas lapas BB darbnespējas lapas izveide par slima bērna kopšanu vai kopšanu stacionārā notiek tāpat kā parastas B darbnespējas lapas izveide, norādot atbilstošo pārejošās darbnespējas cēloni - ieķeksējot vienu  vai otru izvēles rūtiņu - atbilstoši situācijai:

Svarīgi, lai bērna dati DNL formā tiktu ievietoti automātiski, samazinot gan iespēju kļūdīties, gan papildus darba apjomu to manuālai ievadei.
  • Slimo bērnu var norādīt - izvēlēties no pacientu saraksta vai pievienot tam pirms lapas izveides - šādā gadījumā Smart Medical sistēma attēlos brīdinājumu un liks norādīt (sameklēt) pieaugušo personu, kurai tiks sagatavota B slimības lapa.
  • Ja lapu veidojot vispirms ir izvēlēta pieaugusī persona, sistēma automātiski piemeklē bērnus (no iestādes pacientu saraksta), ņemot vērā tikai uzvārda atbilstību. Atlases parametru gan ir iespējams mainīt un atlasīt bērnu arī pēc citiem personas datu laukiem, lai samazinātu manuālas datu ievades apjomu. 
Tāpēc vienkāršāk ir vispirms izvēlēties/pievienot bērnu pacientu sarakstā un klikšķināt uz plusiņu + vai ikonu , lai izveidotu jaunu B darbnespējas lapu. Pēc pieaugušās personas izvēles B lapas formā automātiski būs aizpildīti (tiks attēloti lietotājam) arī slimā bērna dati - ar sākotnēji izvēlētā pacienta-bērna datiem:
Ja lapu veidojot vispirms ir izvēlēta pieaugusī persona, sistēma automātiski piemeklē bērnus (no iestādes pacientu saraksta), ņemot vērā tikai uzvārda atbilstību. Pretī bērna Vārda un Uzvārda laukiem pieejamas 2 lupas ikonas. Klikšķinot pirmo ikonuiespējams aplūkot/atlasīt ierakstus no neseno pacientu saraksta, Klikšķinot otru lupas ikonu, iespējams meklēt bērnu pēc norādītā atlases kritērija (pēc noklusētā - pēc vecāka uzvārda sākumdaļas). Izvēlētā (ar peles klikšķi) bērna dati tiks ievietoti DNL B formā. Ja bērns jau ir izvēlēts, veicot atkārtotu meklēšanu ar lupas ikonu, notiks atlase pēc izvēlētā bērna nevis vecāka uzvārda sākumdaļas.
Comments