Iespēja pieprasīt no e-Veselības sistēmas pacienta e-Darbnespējas lapas

e-DNL, informācijas pieprasījums no e veselības sistēmasPirms izrakstīt pacientam e-Darbnespējas lapu lietotāji ar attiecīgām sistēmas lietošanas tiesībām var pārbaudīt kādas slimības lapas ir reģistrētas uz pacientu e-Veselības sistēmā. Pēc noklusējuma sistēma izmanto lietotāja datus, nosūtot pieprasījumu uz e-Veselību. Ja lietotājam nav tiesību pieprasīt šādu informāciju no e-Veselības sistēmas, tad šim lietotājam e-Veselība atsūtīs kļūdas paziņojumu "Jums nav tiesību pieprasīt šādu informāciju!". Ja lietotājam ir tiesības pieprasīt šādu informāciju no e-Veselības sistēmas, tad tiks saņemts saraksts ar izrakstītām slimības lapām. Pēc noklusējuma sistēma pieprasa informāciju par pēdējām 90 dienām.

Atverot e-Darbnespējas lapas formu, pirms sākt aizpildīt to, spiežam simbolu  pretī laukam "Lapas Nr.":
Atvērsies logs ar Jūsu pieprasījumu pēc e-DNL saraksta e-Veselības sistēmā. Tajā var veikt e-DNL pieprasījumu divos veidos:

1. ja darbnespējas lapai tika piešķirts numurs e-Veselības sistēmā, tad šīs numurs automātiski parādās laukā "Numurs" un šīs meklēšanas parametrs kļūst galvenais un vienīgais - darbnespējas datumi ("no" un "līdz") netiek ievēroti meklēšanā:

2. ja e-DNL nav piešķirts e-Veselības numurs, tad sistēma veic e-DNL saraksta pieprasījumu pēc darbnespējas datumiem "no" un "līdz" no e-Veselības sistēmas:


e-Veselības sistēma sniegs informāciju par pacienta e-Veselībā reģistrētām lapām. Lapām statusā anulēta nebūs piefiksēts darbnespējas perioda beigu datums. 
Spiežot simbolu  pretī konkrētai lapai, Jūs varat iepazīties ar e-Darbnespējas lapas detalizēto informāciju.


Comments