Pacienta dati no e-Veselības sistēmas

Iespēja izgūt un saglabāt pacienta datus no e-Veselības sistēmas (skatiet video)

evmeklet.mp4


Papildus iespējai pieprasīt pacienta datus no NVD sistēmas, SmartMedical sistēmā ir ieviesta iespēja - pieprasīt pacienta datus no e-Veselības sistēmas. Šī iespēja ļauj pārbaudīt SmartMedical sistēmā saglabātu pacienta datu pareizību un nesakritību gadījumos ātri atjaunot tos.  Pēc personas koda  iespējams saņems pārējo informāciju par pacientu: vārdu, uzvārdu, dzimumu, dzimšanas datumu, adresi, ATVK kodu, valsti u.c. Iegūto informāciju no e-Veselības sistēmas var saglabāt datu bāzē un tā tiks attēlota pacienta kartē.

Reģistrējot Jaunu pacientu:
Sadaļā "SmartMedical > Pacients >Jauns pacients" reģistrācijas formā ievada personas kodu. Ja ievadītais personas kods ir korekts, sistēma piedāvā meklēt pacienta datus e-Veselības sistēmā un/vai NVD sistēmā (darbam ar e-Veselības sistēmu ieteicam izmantot pogu "Meklēt e-Veselības sistēmā", jo e-Veselības un NVD sistēmās pacientu dati var atšķirties). Klikšķinot pogu "Meklēt e-Veselības sistēmā", SmartMedical nosūta pieprasījumu uz e-Veselības sistēmu un pēc dažām sekundēm, Jūs saņemsiet atbildi, kuru iespējams saglabāt pacienta kartē.
  
Labojot datus esoša pacienta kartē:
Sadaļā "SmartMedical > Pacients > Labot pacienta datus" atver esoša pacienta karti un lapiņā "NVD informācija" klikšķina pogu "Atjaunot no e-Veselības sistēmas". SmartMedical. 

SmartMedical sistēma pieprasa informāciju par pacientu e-Veselības sistēmā. 

Pēc atbildes saņemšanas sistēma attēlo esošo informāciju par pacientu SmartMedical sistēmā un iegūto informāciju no e-Veselības sistēmas. 
Ja pacienta informācija neatšķiras, tad poga "Saglabāt" formas apakšā nebūs iespējota. 
Ja e-veselības sistēmā ir dati par fiziskās personas bērniem, tiek saņemta un attēlota arī šī informācija. Skat. sadaļu "Bērni", kuru var izvērst un savērst.

Ja no e-veselības sistēmas saņemtā informācija par pacientu atšķiras (tā iezīmēta sarkanā krāsā), tad SmartMedical sistēma piedāvā saglabāt no e-veselības sistēmas saņemto  informāciju. Ir iespēja ar ķeksīti atzīmēt, kādu tieši informāciju atjaunot pacienta kartē.
Labojot pacienta datus no kļūdainas e-Darbnespējas lapas vai e-Receptes formas:
Atver kļūdaino e-Darbnespējas lapu vai e-Recepti un, klikšķinot pogu dzeltenajā joslāatver pacienta karti. 
Pacienta kartē atver lapiņu "NVD informācija" un klikšķina pogu "Atjaunot no e-Veselības"
No e-Veselības sistēmas iegūtos datus saglabā pacienta kartē. Pacienta e-Darbnespējas lapu vai e-Recepti uz e-Veselības sistēmu nosūta atkārtoti - ar atjaunotajiem pacienta datiem.
Comments