Sākums‎ > ‎Kas jauns sistēmā?‎ > ‎

11.2017

Sadaļā "Pieraksti" ir iespēja pariet no režīma "Brīvā laika meklēšana" uz ārsta kalendāru
Tagad zem brīvajiem laikiem ir poga , lai ātri parietu uz ārsta kalendāru. Spiežot to, atvērsies izvēlēta ārsta pieņemšanas laiku kalendārs.


Iespēja automātiski norādīt jūsu esošo struktūrvienību APANS talonā
Lai ieslēgt šo iespēju, sadaļā Sistēmas konfigurācija > Cita konfigurācija, apakšsadaļā "APANS talona Struktūrvienības konfigurācija" ir jāieraksta esošā struktūrvienība (vērtība no 0 līdz 5) un jāsaglabā iestatījumi.
Tagad APANS talonā sistēma automātiski aizpildīs lauku "Struktūrvienība":


Iespēja ievadīt apmaksājamo summu pacienta nefiskālajā rēķinā
Noformējot pacienta nefiskālo rēķinu ir atsevišķs lauks, kurā var ievadīt summu, kuru pacients apmaksa. 
Spiežot pogu "Pielietot" summa tiek sadalīta rēķinā pa pozīcijām automātiski. 
Atlikusī summa tiek saglabāta pacienta nākamajam rēķinam:


Jaunie nodokļu iestatījumi finanšu atskaitei "Grupu atskaites dienai"
Pirms ģenerēt finanšu atskaiti "Grupu atskaites dienai" ir jānorāda jaunie iestatījumi sadaļā Sistēmas konfigurācija > Nodokļu konfigurācijā. Norādiet numuru fiskālajā reģistratorā un nodaļas numuru reģistrā pretī attiecīgai nodokļu likmei un saglabājiet iestatījumus. Tagad šī informācija tiks izmantota atskaišu veidošanai.


Iespēja izvēlēties Ārstus - Nosūtītājus DATAMED RIS Nosūtījumiem un Norēķiniem no apkopotiem sarakstiem
Lai izmatotu šo iespēju sadaļā Sistēmas konfigurācija > Saskarne > Ārsta-Nosūtītāja izvēle, norādām apkopoto sarakstu Norēķinu sadaļai un DATAMED RIS Nosūtījumiem. Pēc noklusējuma vienmēr ir saraksts "Ārsti no NVD klasifikatora + lokālie". Lokālie nozīmē ārsti, kurus iestāde ievadīja SmartMedical sistēmā, bet kas nav NVD klasifikatorā. Iespējams izvēlēties arī sarakstu "Ārsti no NVD klasifikatora + lokālie + lietotāji" un norādot lietotāju grupas. 
Piemēram, norādot pirmo sarakstu "Ārsti no NVD klasifikatora + lokālie" izvēlēties Ārstu - Nosūtītāju var no apkopota saraksta, kas nesatur lietotājus. Ārsts iezīmēts ar dzelteno krāsu ir reģistrēts NVD klasifikatorā.

Comments