3. Apskates lapas

Sistēmas sadaļā "Apskates lapas" var apskatīt atvērtās un slēgtās lapas, kā arī izveidot jaunu apskati. Jāievada pacienta dati (jāizvēlas pacients), ir iespēja izvēlēties "Līguma organizācija" vai atstāt lauku tukšu, lai pacients skaitās kā privātpersona. 

Ja līgums ir izvēlēts un pacients nav pievienots, sistēma automātiski piedāvā pievienot pacientu.

Jāaizpilda apskates "Vispārīgā informācija". Gadījumā ja pacients veic apskati pirmo reizi, sistēmā tiks atzīmēts "pirmreizējā", to var mainīt uz "periodiskā" vai "ārpuskārtas". Jāizvēlas apskates veids un maksātājs, vienas apskates ietvēros var atzīmēt vairākus veidus un apmaksas nosacījumus. 

Otrajā solī tiek parādīts saraksts ar manipulācijām, kas atbilst izvēlētās pārbaudes sagatavei. Ir nepieciešams izvēlēties vajadzīgās manipulācijas. Pēc informācijas ievades jāsaglabā aptauja.  Aptauja pievienosies "Atvērtās lapas" sarakstam. 

Pēc apskates lapas saglabāšanas to var izdrukāt un izsniegt klientam. 
Veicot apskati, ārsts manipulācijām, kur atzīmēts, ka ir nepieciešams speciālista slēdziens ievada informāciju par veikto apskati. 

Kā arī raksta atzinumu. 

Sadaļā "Aptaujas" ir apskatei pievienotas aptaujas anketas, tās var aizpildīt elektroniski vai klients pats aizpilda to, pēc apskates izdrukas.
Pēc visas informācijas ievades, apskates lapu nepieciešams slēgt.

Comments