4. Atskaites

Atkarībā no informācijas, kuru ir nepieciešams atlasīt ir izveidoti 3 atskaišu veidi: "Pa apskatēm", "Pa ārstiem" un "Pa pacientiem". Katrā atskaitē ir vairāki filtri: izveidots no līdz, apskates tips, iestāde līgums, ārsts uc.

Atskaite "Veselības pārbaudes > Atskaites > Pa Pacientiem" ir paplašināta ar opciju meklētajā “Rādīt manipulācijas savērstā veidā”. Izvēloties šo opciju, atskaite izskatīsies šādi:

Izvēloties maksātāju "Maksas" apskates lapā, apakšsadaļā "Manipulācijas" parādās jauna poga "Nosūtīt uz norēķiniem". Spiežot to, izvēlētās (nedzēstās) manipulācijas tiek nosūtītas uz Norēķinu moduli un tiek pievienotas pacienta Apskates lapai. Tie manipulāciju kodi, kas neattiecās uz maksas pakalpojumiem - netiks sūtīti uz Norēķiniem. Norēķinu modulī nosūtītām manipulācijām tiek pievienota cena no cenrāža pēc noklusējuma. Manipulāciju sadaļā pretī nosūtītam manipulācijām tiks rādīta atzīme par to, ka manipulācijas tika nosūtītas uz Norēķiniem un tos atkārtoti nosūtīt uz Norēķiniem nevar. 

Comments