Sākums‎ > ‎Sadaļa "Pacients"‎ > ‎

8. Ātrās pogas ātrai pariešanai uz medicīniskās veidlapas formu vai sadaļu

Pacientu sadaļas ātras pogasFunkcionalitāti var ieslēgt visiem lietotājiem prakses vai iestādes ietvaros, kā arī katram lietotājam ir iespēja konfigurēt ātrās pogas no piedāvātā sarakstā pēc savām vēlmēm un vajadzībām.

Ieslēgt funkcionalitāti visiem prakses vai iestādes lietotājiem var lietotāji ar administratora tiesībām sadaļas iestatījumos Sistēmas konfigurācija > Saskarne > Ātrās pogas:

 Ar ķeksīti atzīmējiet tās veidlapas vai sadaļas, kuru ātrās pogas būs pieejamas pārējiem lietotājiem. Lai saglabātu izvēlēto nospiediet pogu "Saglabāt iestatījumus".

Meklējot pacientu

Katrs lietotājs var tagad veidot savu ātro pogu sarakstu. To var izdarīt sadaļā SmartMedical > Pacients, izvēloties konkrētu pacientu. Tagad ekrāna apakšdaļā parādījās bloks ātrām pogām.
Lai veidotu savu ātro pogu sarakstu, nospiediet konfigurācijas pogu  pretī apakšsadaļas nosaukumam "Pacienta informācija". Izvēlieties "Konfigurēt ātrās pogas".
Atvērsies logs "Pacienta informācijas konfigurācija". Apakšsadaļā norādiet tās ātrās pogas, kuras vēlaties redzēt ātro pogu blokā un nospiediet pogu "Saglabāt izmaiņas".
Tagad pacienta sadaļā var izmantot ātrās pogas, lai uzreiz atvērtu, piemēram, e-Darbnespējas lapas vai e-Receptes formu:
Spiežot ātro pogu uzreiz atvērsies jūsu izvēlēta veidlapa. Piemēram, receptes forma:

Aizpildot ārsta apskates formu
Iepriekš sakonfigurētās ātrās pogas pariešanai uz citam veidlapām no ārsta apskates formas ir pieejamas loga augšdaļā. Nospiediet grāmatzīmi loga augšdaļas kreisajā pusē un atvērsies bloks ar ātram pogām:
Tagad uzreiz var atvērt jebkuru citu formu no ārsta apskatēm. Piemēram, spiežot pogu "Receptes", atvērsies e-Recepšu forma un var uzreiz pacientam izrakstīt recepti:

Comments