*JAUNS! Ultrasonogrāfija

Izveidotas vairākas formas ultrasonogrāfijas izmeklējumu rezultātu aprakstīšanai, kas pieejamas Pacienta moduļa Medicīnisko formu sarakstā:
- Ultrasonoskopija vēdera dobuma orgāniem,
- Ultrasonoskopija vairogdziedzerim:
Ir iespējams: 
  • klikšķinot uz konkrētā izmeklējuma veida medicīnisko formu sarakstā, aplūkot visu vai tikai lietotāja izveidoto (iepriekš jāieķeksē izvēles rūtiņa "Rādīt tikai manējos") konkrētā veida izmeklējumu sarakstu un veicot atlasi (izmanto pogu "Filtrēt datus"), 
  • pievienot kāda veida izmeklējumu, klikšķinot uz + ikonas.

Lietotājs ievada katra vēdera dobuma orgāna aprakstu atbilstošajā laukā. 
Iespējama lauku satura šablona izveidošana (no aizpildīta lauka informācijas, izmantojot disketes ikonu) un tā izmantošana (klikšķinot lupas ikonu).
Šablona tekstu iespējams papildināt. 

Kad informācija daļēji vai pilnīgi ievadīta, klikšķina pogu "Saglabāt".
Ja nepieciešams, klikšķina pogu "Saglabāt un izdrukāt", lai izdrukātu izmeklējuma aprakstu.

Svarīgi:
Lauka "Apraksts" saturs formā "Ultrasonoskopija vēdera dobuma orgāniem" lietotājam rediģēšanai nav pieejams (tiek attēlots uz pelēka fona). Tas tiek sastādīts kā visu vēdera dobuma orgānu aprakstu apkopojums.
Lauka "Apraksts" saturs formā "Ultrasonoskopija vairogdziedzerimlietotājam rediģēšanai ir pieejams (tiek attēlots uz balta fona). To var sastādīt brīvā tekstā vai, izmantojot iepriekš sastādītu šablonu:

Izmeklējumu aprakstu formā pieejami 3 USG izmeklējuma apraksta statusi: 
Ja izmeklējuma apraksta statuss ir Izpildīts un apstiprināts, lietotājam ir iespējota ikona DM, izmeklējuma datu nosūtīšanai uz DATA MED portālu, kur pacients tos var lejuplādēt.

Izmeklējumu formās pieejama lapiņa "Darbību arhīvs" lietotāju veikto darbību atsekošanai.

Sazinieties ar savu klientu menedžeri, ja vēlaties izmantot šo izmeklējumu aprakstu iespējas, bet Jums tās pašlaik nav pieejamas.Comments