Sākums‎ > ‎Sadaļa "Pacients"‎ > ‎

3. Pacientu datu apvienošanaPacientu apvienošana

Pastāv gadījumi, kad steigā tiek veidotas vairākās pacienta kartes vienam pacientam - viens ārsts aizpilda vienu karti, otrs - citu. Lai ievestu kārtību jūsu iestādes vai prakses pacientu datu bāzē mēs speciāli izstrādājam funkciju pacientu datu apvienošanai. Tā darbojas dažos soļos. Meklējot pacientu pēc personas koda sadaļā SmarMedical -> Pacientsatradām vienu un to pašu pacientu, kam ir reģistrētas 2 ambulatorās kartes

Sānu izvēlnē, pašā apakšā, sadaļā "Papildus funkcijas" izvēlamies funkciju "+ Apvienot pacientus". Atvērsies jauns logs "Pacientu datu apvienošana", kura meklēšanas laukos ievadam pacienta meklēšanas kritērijus: personas kodu vai vārdu, uzvārdu un spiežam pogu "Meklēt". 
Sistēma atrādīs pacientus ar vienādiem personas kodiem, vārdiem vai uzvārdiem. Spiežot uz pacientu piedāvātā sarakstā, atvērsies jauns logs, kurā sistēma piedāvā apvienot pacientu kartes un atstāt tikai vienu ambulatoru karti. 

Uzmanīgi!!!
Pacientu apvienošanas rezultātā no vienas pacienta kartes uz otru tiks 
automātiski pārnesti dokumenti (nosūtījumi, receptes, darbnespējas lapas u.c.), bet paša karte tiks dzēsta. 
Tāpēc pirms pacienta karšu apvienošanas, lūdzam noteikt kurā kartē ir aktuālākā informācija par pacientu 
(adrese, kontaktinformācija, apdrošināšanas polise utml.). 

Šajā logā, kreisajā pusē (sarkanā krāsa) ir pacienta karte, no kuras dokumenti tiks pārnesti uz karti, kas atrodas loga labajā pusē (zaļā krāsa). Ja piedāvātais variants apmierina tad spiežam pogu "Apvienot pacientus". Ja Jūs vēlāties samainīt kartes vietām, tad spiežam pogu "Samainīt vietām" un pēc tam pogu "Apvienot pacientus".
Pacienta kartes tika apvienotas, varam aizvērt logu un turpināt darbu.

Comments