Sākums‎ > ‎Sadaļa "Pacients"‎ > ‎

Signālatzīme par pacientu

Ja ir kāda ļoti svarīga informācija par pacientu, kas ārstam vienmēr jāpatur prātā, iespējams pacientam pievienot Signālatzīmi. Tā tiek attēlota pacienta kartes galvenē, kā arī pie pacienta pieraksta - formas lejasdaļā u.c. - ar vizuāli labi pamanāmu noformējumu (sarkanā krāsā- uzmanības pievēršanai. Piemēram, šādi var pievērst uzmanību pacientam konstatētajām alerģijām, medikamentu blaknēm, kontrindikācijām un citiem svarīgiem novērojumiem (pēc ārsta ieskata). Signālatzīme var būt 2 tipu: svarīga vai vispārīga. Ja signālatzīme ir svarīga, tā tiek attēlota vairākās SmartMedical saskarnes vietās, bet, ja atzīme ir vispārīga, to attēlo tikai sarakstā. 
Klikšķina "SmartMedical> Pacients". Izvēlas pacientu un kreisajā panelī sekcijā "Medicīniskās formas" izvēlas "Signālatzīmes". Klikšķina "+" iepretim izvēlei vai atzīmes pievienošanas ikonu vertikālajā ikonu joslā (ja Signālatzīmju saskarne labajā panelī jau atvērta).
Redzams, ka pašlaik pacientam atzīmes nav. 
Signālatzīmes formā pievienojam atzīmes tekstu un saglabājam - klikšķina pogu "Saglabāt". Pēc noklusētā pazīmes statuss ir aktīvs. Ja atzīme kļūst neaktuāla, šajā formā tās statusu iespējams nomainīt uz "Neaktīvs" vai dzēst, ja to vairs neparedz izmantot. Laukā "Tips" norādām tipu. Pēc noklusētā tips ir "Vispārīgs". Ja ir vēlme, lai atzīme būtu redzama visās pacienta formu galvenē un pierakstu saskarnē, jāizvēlas tips "Svarīgs".
Pēc atzīmes saglabāšanas redzams ieraksts signālatzīmju sarakstā un pati atzīme sarkanā krāsā formas galvenē. Ja šim pacientam izveido jaunu pierakstu pie ārsta, pēc pieraksta izveides zem pierakstu grafika formas redzama sarkanas krāsas signālatzīme:
Meklējot šo personu pacientu sadaļas sarakstā, pacienta informācijas panelī arī redzama šī atzīme:
Abās minētajās saskarnēs (aiz atzīmes teksta) ir saite Atvērt (signālatzīmes ierakstu). Tādējādi lietotājs var rediģēt atzīmes tekstu, vai iestatīt to kā neaktīvu, ja apstākļi mainījušies.
Ja nepieciešams, vienam pacientam var pievienot vairākas signālatzīmes:
Vispārīgo atzīmi attēlo signālatzīmju sarakstā, bet svarīgās atzīmes - sarkanā krāsā pacienta formu galvenē, pieraksta rediģēšanas saskarnē u.c.
Comments