Sākums‎ > ‎Sadaļa "Pieraksti"‎ > ‎

3. Jauna pieraksta veidošana

Pieraksta izveide


Lai izveidotu jaunu pierakstu, sarakstā, kas pieejams kreisajā pusē, nepieciešams ar izvēles rūtiņu atzīmēt vēlamo ārstu vai procedūru. Formas labajā pusē tiks attēlots kalendārs ar iezīmētu ārsta darba grafiku (piemērā zemāk - ar zilu krāsu).
Gadījumā, ja izvēlēti vairāki ārsti, tiek attēloti vairāki kalendāri viens otram blakus:
Atliek atrast vēlamo pieņemšanas laiku un uzklikšķināt uz tā ar peles kreiso taustiņu. Atveras forma "Jauns pieraksts", kur aizpilda pacienta datus un citu informāciju:
Vispirms ieteicams veikt pacienta meklēšanu pēc norādīta atlases kritērija (vārda, uzvārda vai personas koda daļas), lai nekļūdītos un samazinātu manuālā darba apjomu. Klikšķina pogu "Meklēt pacientu" un izvēlas pacientu no attēlotā saraksta, klikšķinot uz pacienta ieraksta. Ja vēlas izveidot pierakstu ar īpašu atzīmi, piemēram "Attālinātā konsultācija", klikšķina laukā "Īpašas atzīmes" un izvēlas īpašo atzīmi, kura raksturo konkrēto pierakstu.
Kad nepieciešamā informācija par pacientu ir aizpildīta un pieraksts saglabāts (izmantojot pogu "Saglabāt un aizvērt", tas tiek attēlots ārsta darba grafikā. Pārvietojoties ar peles kursoru pār izveidoto pierakstu, tiek attēlota informācija par to, tajā skaitā tiek attēlots pieraksta tips, kas tika izvēlēts formā "Jauns pieraksts":
Dažādiem pierakstu tipiem ieteicams piekārtot dažādas krāsās, lai informācija būtu vizuāli viegli interpretējama:
Ja pacienta pierakstā tiek attēlota tālruņa ikona, tas tas ir pieraksts uz attālinātu konsultāciju (no īpašas atzīmes "Attālināta konsultācija").
Labajā formas pusē ir poga "Drukāt", kuru klikšķinot, iespējams izdrukāt pierakstu sarakstu kā tabulu - papīra dokumentu.
Comments