3. Darbības ar Iepakojumu grozu (darbības ar vairākiem medikamentu iepakojumiem vienlaicīgi)

Sadaļā "Zāļu verifikācija > Darbības ar Iepakojumu grozu" ir iespēja veikt darbības uzreiz ar vairākiem medikamentu iepakojumiem. 
Spiežot pogu  pretī sadaļas nosaukumam "Iepakojumu grozu tranzakcijas", atvērās sadaļas logs "Iepakojumu grozs":
Obligāti aizpildāmos laukos (ar zvaigzni *), norādām:
- Darbības tipu (izvēlēsimies no saraksta)
- piezīmes (piemēram, varam norādīt iestādes filiāli vai nodaļu).
Tālāk spiežam pogu "Saglabāt datus". Saglabājot datus obligāti aizpildāmos laukos, poga "Pievienot iepakojumu grozam" kļūst aktīva:

Spiežot pogu "Pievienot iepakojumu grozam", atvērās jau agrāk redzētais logs, kurā ir jāievada medikamentu iepakojumu informācija ar izvēlēta rīka palīdzību (jāizvēlas attiecīga apakšsadaļa logā - Klaviatūra, 2D skeneris vai WEB kamera:
Tālāk skenējam pēc saraksta vairākus medikamentu iepakojumus. Skenējot kodu, obligāti aizpildāmie lauki (produkta kods, seriālais Nr., sērijas Nr., derīgums) izpildīsies automātiski un iepirkuma grozs tiks papildināts ar katru skenēto pozīciju automātiski:
Kad beidzām skenēt iepakojumu kodus, spiežam pogu "Saglabāt iepakojumu grozu" un aizvērām logu datu ievadīšanai. Iepakojumu grozā ir tikko ievadītas pozīcijas:
Iepakojumu grozu var saglabāt, nesūtot datus uzreiz uz Latvijas Zāļu Verifikācijas Sistēmu, vai arī var "Noslēgt grozu" automātiskai apstrādei:

Apskatīt Iepakojumu grozus var sarakstā "Zāļu verifikācija > Darbības ar Iepakojumu grozu > Atvērtie Iepakojumu grozi":
Ja Iepakojumu grozs tika vienkārši saglabāts un nenoslēgts, tad sarakstā šim iepakojumu grozam būs statuss "Atvērts grozs". Ja iepakojumu grozs tika noslēgts, tad sarakstā šim iepakojumu grozam būs statuss "Gaida nosūtīšanu" vai "Nosūtīts".