5.2. Kļūdainie taloni

Kļūdaino talonu saraksts atrodas SmartMedical sadaļā Atskaites -> NVD atskaites -> Talonu saraksti -> Kļūdainie taloni. Šajā sarakstā sistēma apkopo visus NVD talonus, kas ir veidotas ar kļūdām. Sarakstā ir aprakstītas kļūdas, ko lietotājs, atverot konkrētu talonu, var labot.
Spiežot izvēlēto talonu, atvērsies logs ar talona formu, kurā var ieviest izmaiņas. Kad kļūdas ir izlabotas, talonu var sūtīt atkal uz NVD, spiežot pogu "Saglabāt un pārvietot pie gataviem sūtīšanai" vai talona augšējā daļā, spiežot pogu "Atvērt talonu PANDA sistēmā" - talonu var atvērt NVD sistēmā un izlabot, atjaunojot talona statusu.
Zem talona sarkanā bloka ir sadaļa "Vispārīgie dati". Spiežot uz ikoniņuatvērsies jauns informatīvs logs ar talona detalizētu informāciju. Atlasīt nepieciešamo informāciju var spiežot uz loga apakšsadaļām: Talona saturs, Metainformācija, Izmaiņu žurnāls, Finanšu dati un Informācija no NVD.
Pēdējā apakšsadaļā ir redzama informācija par talona kļūdu, kuru var uzreiz izlabot atvērot talonu PANDA sistēmā un atjaunojot statusu. Tajā pašā logā var sameklēt arī cita talona informāciju, ievadot talona numuru vai ID un spiežot pogu "Meklēt talonu". Lai aizvērtu logu, spiežam pogu "Aizvērt logu".
Comments