5.1. Neapstiprinātie taloni

Neapstiprināto talonu saraksts pieejams SmartMedical izvēļnu joslā klikšķinot Atskaites un izvēloties: NVD atskaites -> Talonu saraksti -> Neapstiprinātie taloniŠajā sarakstā sistēma attēlo visus NVD talonus, kas nav apstiprināti no iestādes puses. 

Lai attēlotu datus par neapstiprinātajiem taloniem, norāda atlases kritērijus un klikšķina pogu "Filtrēt".

Sarakstā talonus var atlasīt ar dažādu filtru palīdzību (šķirot pēc datuma, pacienta, ārsta, asistenta, maksātāja, nosūtītāja, statusa, manipulāciju koda, filiāles, pacienta datiem u.c.). Filtrējot talonus, lietotājs var atvērt izvēlēto talonu, labot vai papildināt informāciju un nospiest pogu "Saglabāt un pārvietot pie gataviem sūtīšanai".

Talonu var vienkārši saglabāt, spiežot pogu "Saglabāt", bet kā ir redzams sistēma piedāvā papildus opcijas talona saglabāšanas stadijā:
 - spiežot pogu "Saglabāt talonu" - talons tiks vienkārši saglabāts NVD talonu sarakstā,
 - spiežot pogu "Saglabāt un Drukāt talonu" - talons tiks saglabāts un izdrukāts,
tai skaitā sistēmā piedāvā izvēlēties vienu no opcijām, kuru jāatzīmē ar ķeksīti:
 - pēc saglabāšanas veidot jaunu talonu - nozīmē, ka atzīmējot šo opciju un spiežot pogu "Saglabāt" vai "Saglabāt un Drukāt", esošais talons tiks saglabāts, logs aizvērsies un uzreiz atvērsies logs jaunam NVD talonam,
 - pēc saglabāšanas veidot jaunu talonu un nedzēst pacienta datus  - nozīmē, ka atzīmējot šo opciju un spiežot pogu "Saglabāt" vai "Saglabāt un Drukāt", esošais talons tiks saglabāts, logs aizvērsies un uzreiz atvērsies logs jaunam NVD talonam ar tā paša pacienta aizpildītiem datiem,
- pēc saglabāšanas veidot jaunu talonu, saglabājot ārstniecības personu - nozīmē, ka atzīmējot šo opciju un spiežot pogu "Saglabāt" vai "Saglabāt un Drukāt", esošais talons tiks saglabāts, logs aizvērsies un uzreiz atvērsies logs jaunam NVD talonam ar aizpildītiem ārstniecības personas datiem.

Ja Neapstiprināto talonu sarakstā visi taloni ir pārbaudīti un aizpildīti, tad atzīmējot tos ar ķeksīti un spiežot pogu "Atzīmēt kā gatavus aizsūtīšanai uz NVD", taloni tiks sagatavoti sinhronizēšanai ar NVD datu bāzi.
Šajā sadaļā arī var pievienot jaunu APANS vai ZPANS talonu spiežot attiecīgo pogu "Pievienot APANS talonu" vai "Pievienot ZPANS talonu".
Comments