1.2. Uzaicinājumi no sadaļas "Pacients"

Uzaicinājumus no sadaļas "Pacients" var veidot gadījumos, kad plānojam atgādināt pacientam par vakcinācijām, atkārtotam konsultācijām vai izmeklējumiem, pirms viņš pierakstījies pie ārsta. Šīs rīks palīdz arī iestādes vai prakses darbinieku komunikācijā: konsultējot pacientu un aizpildot pacienta karti, ārsts var ievadīt uzaicinājumu, saskaņā ar kuru ārsta palīgs sazināsies ar pacientu norādītajā dienā un laikā.

Sadaļā SmartMedical -> Pacients atrodam pacientu un sānu izvēlnē spiežam "+ Labot pacienta datus".
Atvērsies logs ar pacienta datiem un apakšsadaļu "Uzaicinājumi". Lai sagatavotu uzaicinājumu, spiežam pogu "Pievienot uzaicinājumu".
Aizpildot uzaicinājuma formu, norādām uzaicinājuma datumu un laiku, pacienta ārstu, mērķi un pašu komentāru, kā arī atzīmējam ar ķeksīti komunikācijas veidu ar pacientu.
Iespējamie komunikācijas varianti: zvans uz mobilo telefonu, īsziņa uz mobilo telefonu (jābūt papildinātai SMS bilancei) vai e-pasts. Izvēloties īsziņu vai e-pastu, atvērsies papildus lauki, kurus jāaizpilda vai jāizvēlas iepriekšsagatavotus tekstus no sagatavēm.
Izvēloties kādu no iespējamiem komunikācijas variantiem, spiežam pogu "Saglabāt". Pacienta datu logā parādīsies tikko izveidotais uzaicinājums, kuru var labot un koriģēt, spiežot pogu.
Spiežam pogu "Saglabāt pacienta datus". Lai atjaunotu programmas datus spiežam klaviatūras pogu "F5" un Pacienta sadaļas logā apakšā redzēsim izveidoto uzaicinājumu labajā pusē. Ja izveidotais uzaicinājums kļūst par "Steidzamo uzaicinājumu", tad loga augšā, kreisajā pusē radīsies sarkanā etiķete. Klikšķinot uz to atvērsies uzaicinājuma īss apraksts.
Visus uzaicinājumus (gan steidzamus, gan nesteidzamus) var apskatīt uzaicinājumu sarakstā sadaļā SmartMedical -> Uzaicinājumi.
Comments