1.5. Uzaicinājumu saraksts

Visu uzaicinājumu saraksts atrodas sadaļā SmartMedical -> Uzaicinājumi -> Uzaicinājumu saraksts. Sarakstā parādās uzaicinājumi saskaņā ar izvēlētiem parametriem meklētājā: datums, pacients, pacientu grupas, ārsts, mērķis, rādīt tikai steidzamos. 
Koloniņas tabulā var konfigurēt ar pogu , spiežot uz kuru atvērsies logs ar iespēju konfigurēt tabulu:
Kad tabulas konfigurācijas uzstādījumi ir saglabāti, tad nosakot meklēšanas parametrus var redzēt uzaicinājumu sarakstu. Tajā var redzēt uzaicinājumus ar dažādiem statusiem. Uzaicinājuma statuss "Aizvērts" nozīmē ka uzaicinājums tika izpildīts. Statuss "Aktīvs" nozīmē, ka uzaicinājums vēl nebija izpildīts, bet nav arī steidzams jūsu noteiktajā laika intervālā. Statusu "Steidzams" uzaicinājums saņem automātiski, ja nokļūst laika intervālā, kuru Jūs norādījāt pamata konfigurācijā.
 Atverot konkrētu uzaicinājumu ar statusu "Aktīvs" vai "Steidzams", spiežot pogu "Izpildīts" vai mainīt uzaicinājumu statusu uz "Aizvērts". Pastāv iespēja arī dzēst vairākus uzaicinājumus uzreiz, atzīmējot ar ķeksīti attiecīgus uzaicinājumus un spiežot pogu:
Lai atsevišķi 
izdalītu steidzamos uzaicinājumus, programmas kreisajā pusē, pašā augšā vienmēr rādīsies sarkanā etiķete, spiežot uz kuru radīsies steidzamo uzaicinājumu saraksts. To var apskatīt no jebkuras programmas sadaļas:
Ja steidzamo uzaicinājumu nav tad šīs lauks būs zaļš:
Comments