2.1. *JAUNS!* Automātiskie SMS atgādinājumi pacientiem par pierakstiem

! Atgādinām, ka kontrolēt īsziņu esošo bilanci un pasūtīt jaunas īsziņu pakas var sadaļā: 
"Datu apmaiņa > Klientu ziņojumu izsūtīšana (SMS)" !


Sistēmas lietotāju ērtībām piedāvājam jaunu iespēju - automātiskos īsziņu (SMS) atgādinājumus par pacientu pierakstiem. Tagad veicot pacienta pierakstu SmartMedical sistēmā, atgādinājums tiek ģenerēts automātiski un tiks nosūtīts pacientam īsziņas (SMS) veidā saskaņā ar norādītiem iestatījumiem SmartMedical sistēmā. Ieslēgt šo iespēju var sadaļā "Sistēmas konfigurācija > Pierakstu konfigurācija > Pacientu atgādinājumi".

Iestatījumos norādām:
1. grupas ar tiem lietotājiem, pie kuriem pierakstot pacientu, automātiski tiks ģenerēts arī SMS atgādinājums
2. īsziņas (SMS) atgādinājuma laiku pirms pieraksta (lūdzu ievērot, ka norādītais laiks būs pēc noklusējuma visām lietotāju grupām)
3. īsziņas (SMS) atgādinājuma parauga tekstu, lietojot kreisajā pusē minētus apzīmējumus. 
Lai korekti izveidot šablonu ārstniecības iestādēm ar vairākām filiālēm, lūdzam obligāti izmantot iestādes nosaukumam apzīmējumu {FILIAL TITLE} un {FILIAL ADDRESS} (filiāles nosaukums un adrese, kas tiek konfigurēti katram terminālim atsevišķi). 
Saglabājam esošo konfigurāciju, spiežot pogu "Saglabāt iestatījumus".

Tagad veicot ierastu pacienta pierakstu pie ārsta un saglabājot to, sistēma ģenerē arī īsziņas (SMS) atgādinājumu.
Atverot izveidota pieraksta apakšsadaļu "Atgādinājumi", varam redzēt automātiskā atgādinājuma tekstu un izsūtīšanas laiku. Pretī SMS atgādinājuma tekstam ir poga, spiežot kuru iespējams ieviest korekcijas gan īsziņas tekstā, gan izsūtīšanas datumā un laikā. 

Ja automātiskie atgādinājumi ir ieslēgti, tad šī funkcija ir aktīva arī e-pierakstiem. Saņemot e-pierakstu no portāla Piearsta.lv, pieraksta apakšsadaļā "Atgādinājumi" arī tiks ģenerēts automātiskais atgādinājums.

Comments