2. Atgādinājumi pacientam par pierakstu

Programma SmartMedical paredz atgādinājumu sūtīšanu pacientiem par pierakstiem, atkārtotām konsultācijām vai vakcināciju. Tie tiek veidoti un sūtīti no sadaļas SmartMedical -> Pieraksti
Pierakstot pacientu, Jūs uzreiz varat sagatavot atgādinājuma tekstu, noteikt izsūtīšanas datumu un laiku, kad programma automātiski nosūtīs atgādinājumu pacientam īsziņas vai e-pasta veidā. Sūtot atgādinājumu īsziņas veidā ir jāatceras papildināt īsziņu bilanci sadaļā Datu apmaiņa -> Klientu ziņojumu izsūtīšana (SMS).

Lai nosūtītu atgādinājumu pacientam, atveram pacienta pierakstā apakšsadaļu "Atgādinājumi" un spiežam pogu "Pievienot atgādinājumu".
Atvērsies logs, kurā norādām atgādinājuma nosūtīšanas datumu un laiku, atgādinājuma tipu "Īsziņa uz mobilo tālruni" vai "Ziņojums uz e-pasta adresi". Atgādinājumam var izmantot sagatavotus ziņojuma teksta šablonus, izvēloties no piedāvātiem laukā "Atgādinājuma sagatave:". Kā redzams sagataves var labot, spiežot pogu "Labot" vai tepat veidot jaunu šablonu, spiežot pogu "Veidot". Visas atgādinājuma sagataves saglabāsies programmas datu bāzē un tos var pielietot, sūtot atgādinājumus citiem pacientiem. Ja Jūs nevēlaties izmantot sagataves, tad atgādinājuma izveides logs paredz iespēju uzrakstīt jaunu atgādinājuma tekstu. 
! Iesakām pārdomāti rakstīt tekstus īsziņām, jo viena īsziņā varbūt ne vairāk kā 70 simboli. 
Ja teksts ir garāks, tad programma sadalīs tekstu uz vairākām īsziņām vienam pacientam. 
Lūdzam sekot līdzi īsziņu skaitītājam loga labajā pusē (sarkanā krāsā) ! 
Kad atgādinājums ir sagatavots var nospiest pogu "Saglabāt" un sistēma saglabās Jūsu atgādinājumu un nosūtīs pacientam īsziņu vai e-pastu norādītajā datumā un laikā. 
Comments