Sākums‎ > ‎Stacionāra modulis‎ > ‎

SPANS talona izveidošana un pārbaude

SPANS = Slimnīcas Pakalpojumu Apmaksas Norēķinu Sistēma
SPANS talonu ģenerē no stacionāra kartes lapiņas "Vispārīgā informācija", klikšķinot pogu "Izveidot" formas apakšdaļā:
Ja stacionāra kartes datos, kas jānosūta uz NVD VIS sistēmu kaut kas ir izmainīts (piemēram, izlaboti kļūdaini dati), talonu var ģenerēt atkārtoti.
Pēc ģenerēšanas talonu ieteicams pārbaudīt, klikšķinot pogu "Pārbaudīt".
Tiek attēlots validācijas rezultāts, kas brīdina lietotāju par, iespējams, pretrunīgu vai nepilnīgu informāciju.
Attēloto validāciju pārbaužu rezultātu skaits atkarīgs no stacionāra kartē aizpildīto datu daudzuma.
Ja dati ievadīti nepilnā apjomā, atsevišķu pārbaužu rezultāti nebūs attēloti, jo to veikšana nav iespējama pilnā apjomā vai nav nepieciešama.
Klikšķina rindā, kur attēlota brīdinājuma vai kļūdas ikona: atveras detalizēts kļūdas apraksts ar norādi uz kļūdaino ieraksta rindu:
Atver atbilstošo lapiņu stacionāra kartē, veic atbilstošas izmaiņas, informāciju saglabā, atkārtoti ģenerē SPANS talonu un atkārtoti pārbauda informāciju tajā.

SPANS talonu izveide no izrakstīto pacientu saraksta

SPANS talonus var ģenerēt uzreiz vairākiem izrakstītajiem pacientiem. Šāda opcija pieejama no "Izrakstīto pacientu saraksta". 

SPANS taloni no saraksta.mp4


  • Atzīmē visus izrakstītos pacientus, ieklikšķinot izvēles rūtiņu virsraksta joslā un klikšķina pogu "Pārģenerēt SPANS". 
  • Pacientiem, kuriem stacionāra kartes dati aizpildīti nepieciešamajā apjomā, tiek izveidoti SPANS taloni un apkopoti vienā xml failā. Ja kartes dati ir aizpildīti nepilnīgi vai pieļautas loģiskas vai neuzmanības kļūdas, kuras sistēma pamanījusi, šiem pacientiem SPANS taloni netiek izveidoti. 
  • Tiek ģenerēts txt fails ar informāciju par kartēm, kurām SPANS talona veidošana bija veiksmīga un kartēm, kurām SPANS talonu veidošana neizdevās. 
  • Šīm kartēm jāveic loģiskā pārbaude. 
  • Kad visas kļūdas atrastas un novērstas, var veikt atkārtotu SPANS talonu masveida ģenerēšanu, ieķeksējot izrakstīto pacientu sarakstā pacientus, kam stacionāra kartes tika izlabotas, un klikšķinot pogu "Pārģenerēt SPANS".
Sistēmas ģenerēto XML failu(s) ar SPANS talonu informāciju augšuplādē VIS, izmantojot VIS lietotājsaskarni.

Comments