Sākums‎ > ‎Stacionāra modulis‎ > ‎

Stacionāra kartes aizpildīšana

Stacionāra karte tiek izveidota automātiski, kad SmartMedical sistēmā tiek apstiprināts lēmums par pacienta uzņemšanu stacionārā.
Lietotājam tiek attēlots informatīvs paziņojums par kartes izveidošanu.
Pacients Smart Medical sistēmā būs atrodams sarakstā "Ārstēšana stacionārā":
Tikko izveidotā stacionāra karte tiks attēlota saraksta augšgalā, bet, ja nepieciešams, jebkuru karti var atlasīt, izmantojot filtrēšanas nosacījumus (formas augšdaļā uz dzeltena fona):

Klikšķinot sarakstā kartes ieraksta
Lapiņā Kustība automātiski tiek izveidots pacienta pirmās kustības ieraksts, kur tiek attēlota informācija, kas tika ievadīta epizodes formā pēc radiopogas "Uzņemt" nospiešanas.

1. kustības informāciju nepieciešams papildināt - ievadīt precīzu iestāšanās kustības kodu, gultas profilu utml. Lai to izdarītu, klikšķina uz 1. kustības ieraksta un papildina informāciju formā "Kustības rediģēšana", izvēloties kustības kodu, gultas profilu, palātu, pievienojot  blakus, sarežģījumu, cēloņdiagnozes utml.:
Katru nākamo diagnozi pievieno, klikšķinot uz + ikonas. Kļūdas gadījumā ierakstu dzēš, klikšķinot uz atkritnes ikonas.
Informāciju saglabā, klikšķinot pogu "Saglabāt datus".
Katru nākamo kustību pievieno, klikšķinot pogu "Pievienot jaunu" lapiņā "Kustība".


Ja pacientam ir neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas periodi, tos ievada lapiņā "Neatliekami periods", fiksējot sākuma un beigu laiku.
Katru nākamo periodu pievieno, klikšķinot uz + ikonas.

Operāciju, citu manipulāciju, NCSP+Manipulāciju un maksas pakalpojumu lapiņā var pievienot katra minētā veida manipulācijas, izvēloties no klasifikatora (izmanto ? ikonu, lai atvērtu klasifikatora saskarni). 
Maksas pakalpojumu lapiņā papildus tiek attēloti dati par pacienta polisi, kurus ņem vērā, sastādot pacientam rēķinu. Kā arī ir iespējams norādīt cenrādi, kuru izmanto konkrēta apdrošināšanas kompānija.

Lapiņā Operācijas ir  iespējams norādīt 
  • 2 tipu manipulācijas anestēziju sekcijā (anestēzija vai piemaksa pie anestēzijas) un 
  • pievienot manipulācijas operāciju sekcijā. 
Operāciju un anestēziju manipulācijām jāievada gan sākuma, gan beigu laiks.
Lietotāju ērtībai izveidota iespēja datu dublēšanai no iepriekšējā ieraksta, izmantojot peles dubultklikšķi. 
Piemēram, var dublēt datuma-laika, manipulācijas izpildītāja, vai asistenta laukā ievadīto vērtību, veicot dubultklikšķi jauna ieraksta atbilstošajā laukā.

Comments