Programmatūras atjauninājumi (v-4.70)

Relīzes (versijas) numurs: 4.70
Izmaiņu publicēšanas datums: 30.09.2020.

1. SmartMedical Lietošanas noteikumi

Lietotājam tiek rādīts uznirstošais logs ar SmartMedical Lietošanas noteikumiem. Lai turpinātu darbu ar programmatūru. Lietotājam ir jāapstiprina, ka viņš ir iepazinies ar noteikumiem un tiem piekrīt (jānospiež poga “Piekrītu”). Nepiekrišanas gadījumā lietotājs nevar turpināt lietot sistēmu.


2. Daudzfiliāļu iestādēm ir pievienota iespēja ierobežot lietotāju pieeju noteiktām filiālēm. Lai izmantotu jauno funkcionalitāti, lūdzam vispirms vērsties pie iestādes sistēmas administratora un izplānot izmantošanas iespējamību!

Lietotāja profils ir papildināts ar jaunu kolonnu – “Var pieslēgties”. Lai lietotājs varētu pieslēgties kādai filiālei, viņam ir jābūt atzīmētai izvēlnes rūtiņai pie attiecīgās filiāles.

Ja lietotājam nav atzīmēta pieeja noteiktai filiālei, tad pieslēgšanās gadījumā tiek rādīts kļūdas paziņojums:


3. Sistēmas lietotāji -> Sadaļu privilēģijas -> Norēķini, uzspiežot uz ikonas “Paplašinātie uzstādījumi”, ir pievienots jauns ierobežojums – “Tikai lietotāja (doctor) čeki”. Lai izmantotu jauno funkcionalitāti, lūdzam vispirms vērsties pie iestādes sistēmas administratora,  lai netiktu skartas jau iestatītās lietotāju privilēģijas!

Ir jāatzīmē lietotāju grupa, kurai tiks piemērots ierobežojums. Atzīmētā grupā esošais ārsts varēs redzēt tikai savus čekus. Iestatījums darbosies gan čeku sarakstos, gan rēķinu sarakstos, gan tranzakciju sarakstos.Iepriekšējo programmatūras atjauninājumu apraksti (arhīvs)

Comments